Zabig Mykolaiv Min

«Барвистий забіг» до 228-ї річниці Миколаєва

Безліч позитивних емоцій миколаївцям та гостям міста подарував «Барвистий забіг», який відбувся 16 вересня одразу після урочистого відкриття Дня міста. Місцем проведення заходу було обрано вулицю Адміральську. Аби взяти участь у забігу кожен охочий мав спочатку зареєструватися. Забіг поділили на два етапи: дитячий (500 м) та дорослий (2500 м). Після розминки організатори та учасники провели флешмоб, випустивши в небо жовті та блакитні фарби «Холі» й утворивши прапор України.

Після закінчення забігу судді обрали й нагородили переможців у трьох номінаціях: «Найоригінальніший костюм», «Найбільш розмальований учасник» та «Найбільша спортивна родина».

Зазначимо, урочисте відкриття святкування 228-річниці Дня народження Миколаєва відбулося на Соборній площі. Свято відкрив міський голова Олександр Сенкевич, який наголосив, що наше місто ще дуже молоде, в нього велике майбутнє не лише завдяки історії, але, в першу чергу, завдяки миколаївцям.

У Миколаєві обрали солодкий символ міста

На відкритті також були присутні почесні гості: Генеральний консул Польщі в Одесі Даріуш Шевчик та представник міської канцелярії Любліна Кшиштоф Становський. Гості побажали Миколаєву подальшого розвитку та процвітання, а Владика Володимир благословив усіх жителів та гостей міста.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *