The post Розчарування від «Розчарування» Метта Ґрейнінґа appeared first on Radioyoungster.
]]> Новий анімаційний ситком – «мультик для дорослих» – від метра жанру Метта Ґрейнінґа та компанії Netflix був чи не найочікуванішою прем’єрою серпня 2019 року, але на думку багатьох критиків та глядачів не виправдав сподівань. Від творця «Сімпсонів» та «Футурами» очікували чергового шедевру, але «Розчарування» відчутно не дотягує до рівня своїх попередників.Сюжет перших десяти епізодів (половина першого сезону – решта вийде у 2020) розгортається у середньовічних декораціях фентезійної Країни мрій (Dreamland). Бунтівна принцеса Бін (Теабіні) має вийти заміж із розрахунку за принца сусіднього королівства, але втікає з власного весілля. Зустрівши дивакуватого ельфа-вигнанця Ельфо та демона Люсі, принцеса поринає у вир пригод.
Основним джерелом жартів, природно, стали середньовічні та фентезійні штампи. Саме це й підвело сценаристів. Постомедернізм уже встиг стільки разів познущатися з типових казкових персонажів та сюжетів, що сказати щось нове на цій царині практично неможливо. Не вдалося й творцям серіалу. Гумор у них вийшов слабенький, кілька вдалих жартів практично не рятують ситуацію.
Не вразили й персонажі шоу. Бін – типовий бунтівний підліток, тільки з титулом принцеси. Король – шаблонний тиран та поганий батько, мачуха зловживає «чарівним порошком», а молодший брат взагалі безсловесна декорація. Є тут і принц-шовініст, ельф, що не бажає бути ельфом, демон, що нашіптує принцесі «перейти на темний бік», фея-повія та багато інших стандартних для казкового світу персонажів. Проте відчутно не вистачає яскравих другорядних героїв, щоб запам’ятовувались із перших кадрів. Бракує часу і головним героям: розкрити характери та надати глибини за десять епізодів творцям не вдалось.
Головною принадою шоу стала візуальна частина: детально промальовані пейзажі Країни мрій наче казкові ілюстрації. Хоча стиль малювання персонажів типово ґрейнінґовський, а ельф невловимо нагадує Барта Сімпсона.
На відміну від своїх попередників, «Розчарування» Метта Ґрейнінґа навряд чи здобуде таку ж глобальну любов глядачів чи статус культового. Попри це, шоу – цікавий та якісний серіал,і з непоганим, хоч і не блискучим гумором. А якщо творці виправлять помилки в майбутньому, то у серіалу є всі шанси вийти на рівень вище середнього.
The post Розчарування від «Розчарування» Метта Ґрейнінґа appeared first on Radioyoungster.
]]> http://radioyoungster.org/%d1%80%d0%be%d0%b7%d1%87%d0%b0%d1%80%d1%83%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%b2%d1%96%d0%b4-%d1%80%d0%be%d0%b7%d1%87%d0%b0%d1%80%d1%83%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%bc%d0%b5%d1%82/feed/ 0The post Щурячі візажисти лишаться без роботи appeared first on Radioyoungster.
]]> Експеременти над тваринами нарешті добігають кінця: в Україні планують заборонити тестувати на них косметику.Щорічно піддослідними жертвами в різних галузях людського життя і промисловості стають мільйони тварин. Йдеться про медичні дослідження, військову та космічну галузі. Б’юті-індустрія також користується “послугами” тварин. Таким чином підприємства за допомогою спеціальних лабораторних перевірок доводять безпеку своєї продукції для здоров’я людини. Проте чи дійсно виправдані ці узаконені жертвопринесення?
Відмову України від тестування косметики на тваринах можна розцінювати як крок назустріч європейським стандартам життя.
Умови тестування косметики прописані в проекті “Про затвердження технічного регламенту на косметичну продукцію” Міністерства охорони здоров’я України. Документ забороняє використовувати при виготовленні косметики 1328 інгредієнтів і дозволяє лише безпечні барвники, консерванти, УФ-фільтри.
“Якість і безпека є ключовими аспектами, на яких зосереджений новий регламент на косметичну продукцію. Ці пропозиції – важлива складова євроінтеграції України та виконання умов Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом“, – йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоров’я.
Аби косметичний бізнес у країні розвивався, МОЗ планує перехідний період для впровадження нових правил тестування косметики.
“З впровадженням нового технічного регламенту іноземні компанії, які вже відмовилися від тестування своєї продукції на тваринах, зможуть реалізовувати свою продукцію на українському ринку на основі результатів досліджень альтернативними методами. Паралельно з цим, міністерство буде впроваджувати нові вимоги до тестування, надаючи перехідний період для національних компаній на впровадження новітніх методів токсикологічних досліджень “, – зазначили у відомстві.
The post Щурячі візажисти лишаться без роботи appeared first on Radioyoungster.
]]> http://radioyoungster.org/shchuryachi-vizazhisti-lishatsya-bez-roboti/feed/ 1The post Не Ейфелевою вежею єдиною: паризький Мангеттен appeared first on Radioyoungster.
]]> Найсмачніші круасани й найупізнаваніша пам’ятка архітектури, запашні пекарні, вишукані парижани на терасах кафе, Сена і найкращі мистецькі музеї. Париж не залишає байдужим нікого – його або люблять, або ненавидять, або закохуються в архітектуру і темп життя, або згадують тільки черги туристів і тисняву на Ейфелевій вежі.Найкращі нетуристичні місця, музеї та ринки. Знайомимо вас із Парижем, у який ви просто змушені закохатись.
Почати знайомство з Парижем найкраще з лівого берега Сени – Латинського кварталу і району Сен-Жермен. Тут знаходиться стара готична церква Сен-Жермен де Пре.
Відвідайте Люксембурзький сад – чудове місце для відпочинку і маленької сієсти після довгих прогулянок. А звідси прогуляйтесь до площі Сорбонни й зайдіть в університетську бібліотеку Sainte-Geneviève.
Пройдіться до собору Нотр Дам (і зробіть пікнік на березі Сени), зайдіть у книгарню Shakespeart & Company, а звідти прогуляйтесь до Ейфелевої вежі невеличкими, незаповненими туристами вуличками.
Якщо бажаєте відвідати Ейфелеву Вежу, радимо йти увечері (після 21 години – туристів буде набагато менше).
На Монмартр краще приходити теж увечері, коли всі туристичні автобуси їдуть, а на сходинках біля базиліки тусуються місцеві студенти з вином і камамбером. Побачити Ейфелеву вежу, коли збоку лунає французький реп із колонки місцевого студента, – в цьому весь Париж!
Кладовище Монпарнас. Поки всі туристи відвідуються кладовище Монмартр чи шукають могилу Едіт Піаф на Пер-Лашез, радимо вам поїхати на Монпарнас. Тут поховані Семюель Беккет, Мопассан, Сартр і Бовуа. Це друге за величиною кладовище в Парижі. Абсолютно не туристичне місце, що знаходиться в тихому житловому районі. Місцеві тут гуляють із дітьми, читають книги на лавках і навіть займаються йогою.
Район Дефанс називають “паризьким Манхеттеном”. Це дуже сучасний квартал у передмісті Парижа. Він вважається найбільшим діловим центром Європи. Дефанс розділений на 12 секторів. Саме тут розташовані 13 із 18 найвищих будівель міста. Відвідайте Велику Арку Дефанс – куб, шириною 112 м, довжиною 108 м і висотою 110 м, всередині якої стенд “хмара”. А на самому верху арки є кафе й оглядовий майданчик, з якого можна насолодитись красою західної частини Парижа.
Середня ціна 7-денної поїздки до Парижа становить 1450 доларів на одного мандрівника, 2 604 доларів для пари та 4882 доларів для сім’ї . Паризькі готелі варіюються від 68 до 422 доларів за ніч із середнім показником 120 доларів, тоді як більшість оренди на відпочинок коштуватиме від $ 210 до $ 490 за ніч для всього будинку.
Їжа, подорожі та екскурсії: від $ 57 до 82 $ на день за щоденні витрати однієї людини.
Вишуканий ресторан із напоями навколо Парижа може легко коштувати 370 доларів на людину або й більше. У той час як стандартна смачна страва може становити близько 25 доларів на людину.
Рейси: від 355 до 848 доларів.
Проживання: 2 або 3-зірковий готельний номер коштує від 82 до 96 доларів за ніч з однієї людини.
Гарної Вам подорожі!
Фото: Олександра Супрун
The post Не Ейфелевою вежею єдиною: паризький Мангеттен appeared first on Radioyoungster.
]]> http://radioyoungster.org/ne-eyfelevoyu-vezheyu-yedinoyu-parizkiy-manhetten/feed/ 4The post Neon: «Штучні люди» від Samsung Star Labs appeared first on Radioyoungster.
]]> Компанія Samsung STAR Labs створює цифрових аватарів, які вміють дивитися, говорити і рухатися, як справжні люди. Вони мають мільйони людських виразів обличчя і реагують у режимі реального часу. Проєкт назвали Neon.Перші зображення таких аватарів опублікував генеральний директор компанії Пранав Містрі у своєму твіттері.
Для створення «штучних людей» використали технологію «Core R3», яка дозволяє керувати мімікою, рухатися та розмовляти (навіть на хінді). Також у рамках проєкту працюють над ще однією технологією – SPECTRA. Вона подарує аватару Neon довгу пам’ять, що працюватиме як людський мозок.
В інтерв’ю виданню Forbes India Magazine Пранав Містрі зауважив, що технологія ще сира, а бета-версія Neon дебютує наприкінці 2020 року на заході під назвою Neon World.
Детальніше з проєктом можна ознайомитися на його сайті.
The post Neon: «Штучні люди» від Samsung Star Labs appeared first on Radioyoungster.
]]> http://radioyoungster.org/neon-shtuchni-lyudi-vid-samsung-star-labs/feed/ 0The post Непозбувна бентега: “Маг” Джона Фаулза appeared first on Radioyoungster.
]]> За хронологією видання, «Маг» – третій роман відомого англійського постмодерніста Джона Фаулза, хоча насправді твір був написаний задовго до виходу дебютного й найвідомішого (успішно екранізованого) твору письменника «Колекціонер». Після успіху останнього, Джон Фаулз доробив чи переробив і видав свій перший роман. Він, до речі, доповнювався й перероблявся повторно.Реакція критиків та читачів на «Мага» неоднозначна: від хвалебних відгуків до розгромних рецензій. Об’ємний, сповнений чисельними алюзіями й натяками, із сюжетом, що повільно розгортається, і при цьому переповнений неочікуваними поворотами, філософсько-психологічний роман прийшовся до смаку не всім. Хоча й посів 67-ме місце серед найкращих творів світової літератури у проведеному BBC опитуванні читачів «The Big Read».
Історія нервового, інфантильного, зарозумілого молодика, що мріє про вільне романтичне «життя поета», має біографічне підґрунтя. У цьому Джон Фаулз сам зізнався у передмові доповненого видання. За сюжетом, головний герой Ніколас у пошуках новизни й пригод, вирушає на відділений грецький острів викладати англійську мову (як колись сам письменник замолоду викладав у гімназії грецького острова Спеце). Усі його попередники попереджають хлопця триматися подалі від відлюдькуватого власника віли. Але звичайно Ніколас ці застереження ігнорує й потрапляє у вир чи то театралізованої містифікації, чи психологічного експерименту чи банальної історії про привидів.
Письменник постійно змінює декорації, тасує героїв та усе глибше занурює Ніколаса та читачів у нестримний потік хворобливої фантазії ексцентричного міліонера. Та від цієї гри швидко втомлюєшся. Автор перенасичує текст літературними та міфологічними алегоріями, прямими та прихованими алюзіями та подіями. При цьому, як не парадоксально, сама дія помітно буксує з моменту приїзду Ніколаса на острів. Пафосні беззмістовні, постійно повторювані монологи та картонні персонажі, які за задумом автора мають бути таємничими та загадковими, також не породжують особливої цікавості.
«Навіщо продиратися крізь сотні сторінок вимислу, щоб пізнати кілька дрібних істин?» – питає мільйонер молодика й тим самим одним реченням описує увесь роман Фаулза. Якщо й знайдуться у книзі розумні, вічні небанальні філософські думки, то чи варто продиратися заради них крізь вісім сотень сторінок нуднуватого тексту? Вирішуйте самі.
Якщо все ж таки ризикнете, то зверніть увагу саме на україномовне видання роману. З ним, через одруки й перекладацькі неологізми, пов’язане поширення низки мемів, зокрема «непозбувна бентега».
The post Непозбувна бентега: “Маг” Джона Фаулза appeared first on Radioyoungster.
]]> http://radioyoungster.org/nepozbuvna-bentega-mag-jona-faulza/feed/ 0The post Інтернет руйнує мозок! appeared first on Radioyoungster.
]]> Сьогодні люди все більше звертаються до світової павутини у пошуках необхідної інформації: рецепту пігулок, ГДЗ, аби скачати дипломну роботу, cкопірайтити якусь статтю, глянути фільм про інопланетян та просто подивитися смішне відео на YouTube.Інтернет погано впливає на людину, – кажуть дорослі. А от молодь цьому неабияк суперечить. Хоча дивлячись на сучасних підлітків, здається, з Інтернету і починається деградація. Та в чому ж насправді проблема? Аби зрозуміти, варто лише подивитися на малечу навколо.
Дітям дозволяють дивитися мультики ще до того, як вони починають розмовляти, а ідеальним подарунком на день народження вже давно вважаються телефони, планшети і комп’ютери. Усе починається ніби безневинно (і традиційно!): із коротких пізнавальних відео, а далі YouTube стає невід’ємним учасником сніданків, обідів і вечер.
Дитині приділяють усе менше часу, і згодом вона починає вважати, що грати в телефон – «нормально», дивитися весь день мультики – теж нормально. А через кілька років у її житті з’являється Instagram. Підліток починає дивитися на всі ці ідеальні форми, ідеальне життя й ідеальні фото. Замислюється над питанням: чому в мене не так? От тоді й починається гноблення себе і розвиток невпевненості у собі. Хоча насправді соцмережі з самого початку створювалися заради полегшення життя.
Просто запитавши одногрупників і родичів, виявляю, що лише одна людина з десяти не знає, що таке соцмережа. І так, це бабуся. Згідно зі світовою статистикою, діти вже від 10 років є постійними користувачами інтернету. Це означає, що у період свого становлення вони проводять у віртуальному світі більше часу, ніж потрібно. А надалі ризикують банально не отримати потрібних навичок спілкування. Натомість у них можуть розвиватися фобії спілкування з реальними людьми та страх перед суспільством загалом.
Дорослі також часто потрапляють у пастку залежності від соцмереж та інтернету, захоплюючись відеоіграми або чатами. Але студенти, наприклад, часто звертаються до інтернету за допомогою: у пошуку навчальної інформації або роботи. Для багатьох інтернет і сам став місцем роботи. І не лише для IT-шників.
Інтернет увійшов у наше життя ніби “вчора”, але вже вніс глобальні зміни в життя сучасної людини. Чи руйнує він мозок? Так! Якщо з самого дитинства проводити в ньому більше часу, ніж на ігрових майданчиках, у спортивних секціях чи просто серед однолітків. Але й ні! Якщо ставитися до нього як просто до ресурсу, що може допомогти за нагоди.
The post Інтернет руйнує мозок! appeared first on Radioyoungster.
]]> http://radioyoungster.org/internet-ruynuye-mozok/feed/ 0The post Сергій Жадан створив книгу для власної донечки appeared first on Radioyoungster.
]]> Популярний письменник Сергій Жадан створив збірку дитячих віршів для своєї донечки Марії. Про це митець розповів під час інтерв’ю КП в Україні.Книгу назвав “Вірші для Марійки”. Вона існує лише в одному примірнику. Ілюстрації до дитячих віршів письменник створив сам.
У майбутньому Сергій Жадан планує видати цю збірку. Два роки тому вихованці художніх студій Харкова намалювали оригінальні малюнки до дитячих віршів письменника. Тож їх у майбутню збірку також включать.
Видати збірку Жадан планує вже наступного року і хоче, аби це був благодійний проект, який допоміг би школі чи інтернату.
The post Сергій Жадан створив книгу для власної донечки appeared first on Radioyoungster.
]]> http://radioyoungster.org/sergiy-zhadan-stvoriv-knigu-dlya-vlasnoyi-donechki/feed/ 1The post Компанія Amazon розпочала роботу над телесеріалом “Володар перснів” appeared first on Radioyoungster.
]]> Компанія Amazon, яка ще у 2017 році придбала права на екранізацію роману Дж. Р. Р. Толкіна “Володар перснів”, опублікувала промо-відео майбутнього проекту.У ролику немає кадрів зі зйомок, однак є підказки, що допомагають зрозуміти, які саме події з історії Середзем’я телесеріал покаже.
Промо відкривають кадри друкарської машинки й книги Толкіна, що лягла в основу сюжету. Далі глядачам показують карту Середзем’я з островом Нуменор та фрагмент книги з назвою “Друга епоха”.
Таким чином творці фентезі-серіалу окреслюють глядачам події майбутнього проекту. Друга епоха – це час розквіту й падіння королівства Нуменор. Вона тривала 3441 рік і завершилась падінням Саурона у Війні Останнього Союзу. Звичайно, такий відрізок часу є занадто великим для серіалу, однак він дає зрозуміти, що проект не є римейком кінотрилогії Пітера Джексона. Події серіалу відбуватимуться до тих, що описані у книзі “Хранителі персня”.
Далі у промо показують команду, яка працюватиме над історією Середзем’я.
Шоуранерами серіалу стали Джей Ді Пейн та Патрік МакКейн, які свого часу працювали над “Стартреком”. У мережі є й інформація, що до проекту можуть приєднатися творці серіалу “Гра престолів” Ден Вайс та Девід Беньофф, однак їхніх імен у промо немає.
Команду сценаристів телесеріалу складають Дженніфер Хатчінсон (відома за роботою над американським драматичним телесеріал ом “Пеститися берега”), Хелен Шан (“Тринадцять причин чому”, “Ганнібал”), Джейсон Кахіл (“Клан Сопрано”) та Джастін Добл (“Дивні дива”). Серед сценаристів є і Браян Когман, відомий глядачам за роботою над кількома сезонами “Гри престолів“, та сценаристка “Історії іграшок 4” Стефані Фольсен.
Продюсером серіалу стане Рон Еймс, який свого часу просував “Авіатор” та “Месники”. Костюми для “Володаря перснів” створюватиме Кейт Хоулі, яка працювала в команді “Загону самогубців”.
Режисером перших двох епізодів серіалу буде іспанський режисер, дворазовий лауреат премії «Гойя» за кращу режисуру Хуан Антоніо Байона.
Консультуватиме всю команду телесеріалу “Володар перснів” британський літературознавець і дослідник творчості Дж. Р. Р. Толкіна Томас Шиппі.
Відомо, що компанія Amazon планує зняти п’ять сезонів і, можливо, один спін-офф. Вартість виробництва телесеріалу перевищить 1 млрд доларів. Тож, “Володар перснів” стане найдорожчим телесеріалом в історії.
The post Компанія Amazon розпочала роботу над телесеріалом “Володар перснів” appeared first on Radioyoungster.
]]> http://radioyoungster.org/kompaniya-amazon-rozpochala-robotu-nad-teleserialom-volodar-persniv/feed/ 0The post Українську стрічку “Історія лізи” покажуть у Центральній Європі appeared first on Radioyoungster.
]]> Американська кабельна і супутникова мережа HBO придбала права на телевізійні покази та розміщення на VoD-платформі в країнах Центральної Європи української стрічки режисера Олександра Жовни «Історія Лізи».Про це повідомили на фейсбук-сторінці ДержКіно України.
«Історія Лізи» – це психологічна драма про дві закохані пари. Одна – не зовсім звичайна, друга – зовсім незвичайна. Двоє героїв страждають синдромом Дауна, їх називають ще «сонячними дітьми». Та чи є цей світ достатньо сонячним для них? Навряд чи. Тому вони отримують унікальну можливість: потрапити у світ старого, чорного та білого кіно за допомогою незвичайного екрану в магічному кінотеатрі.
Виробництво стрічки здійснила кінокомпанія «Трумен Продакшн» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
HBO показуватиме фільм «Історія Лізи» з 1 травня 2020 року в Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі, Румунії, Молдові, Хорватії, Словенії, Сербії, Косово, Чорногорії, Боснії та Герцеговині, Македонії, Болгарії.
The post Українську стрічку “Історія лізи” покажуть у Центральній Європі appeared first on Radioyoungster.
]]> http://radioyoungster.org/ukrayinsku-strichku-istoriya-lizi-pokazhut-u-tsentralniy-yevropi/feed/ 0The post «Новий Берлін. Дійти правди»: книжка, що змінює життя appeared first on Radioyoungster.
]]> Роман Дениса Шпака «Новий Берлін. Дійти правди», що вперше побачив світ на IX Міжнародному літературному фестивалі «Книжковий арсенал», стрімко увірвався у світ української фантастики й упевнено посів чільне місце поміж найцікавіших книжкових новинок літа 2019 року.Роман поданий у гібридному жанрі. У своїй передмові автор зазначає, що твір можна віднести як до філософського бойовика і релігійної фантастики, так і до конспірологічного роману. Поза всяким сумнівом, роман новий для сучасної української літератури й вельми специфічний, що разом із філософським наповненням змісту унеможливлює його класифікацію. Принаймні впевнено можна сказати, що книжку не зарахуєш до суто розважальної літератури.
Сюжет твору cповнений певним символізмом, тонкою психологічною грою персонажів, конспірологічними гіпотезами й історичними фактами, глибокою філософією й зворушливою релігійністю. Тож книжка буде цікавою вдумливому читачеві й поціновувачу філософської фантастики.
Мова роману також заслуговує на окрему увагу. Хочеться відмітити її гарний естетичний смак, прагнення автора до образності, а часом до непростих синтаксичних конструкцій. Головні персонажі роману – науковці (хоч і військові), а отже діалоги можуть видатися пересічному читачеві трохи незвичайними через свій науковий стиль. До речі, щодо діалогів – таких справді живих (не штучних), емоційних діалогів персонажів, як у романі «Новий Берлін. Дійти правди», в інших творах сучасної літератури ще треба пошукати!
Загалом, роман справляє дуже приємне враження, хоч він і розрахований на підготовленого читача, та прив’язує до перипетій у розвитку сюжету пильну увагу (сюжет із категорії “закручений”). Лише зав’язка сюжету цілком захоплює увагу:
Головний герой, після закінчення університету в Одесі, переїжджає до Німеччини, де вступає до докторантури на навчання. Своє покликання він знаходить у вивченні секретних сторінок історії Третього Рейху, тож цей інтерес до таємниць окультних інститутів нацистів невдовзі приводить його до секретного військово-дослідного проекту «Новий Берлін». Екстрасенсорні здібності, що виявилися у героя під час роботи в секретному науковому інституті в Мюнхені, навели керівників німецьких спецслужб на думку підготувати його як спецагента для роботи з позаземними об’єктами, що були виявлені на Місяці. Головний герой погоджується працювати на секретній орбітальній станції (щоправда про справжню мету своєї роботи йому тривалий час невідомо), що безповоротно змінює його життя, а заразом і життя читача.
Роман «Новий Берлін. Дійти правди» безперечно вартий уваги шанувальників інтелектуальної, а головне – української фантастики!
The post «Новий Берлін. Дійти правди»: книжка, що змінює життя appeared first on Radioyoungster.
]]> http://radioyoungster.org/noviy-berlin-diyti-pravdi-knizhka-shcho-zminyuye-zhittya/feed/ 0